AtrakcieAtrakceAtrakcje

Atrakcie

Medzi hlavné atrakcie Aquaparku Tatralandia patria hlavne tobogány a bazény. Okrem toho si priamo v bazéne môžete zahrať aquavolejbal či aquabasketbal, pokoriť lezeckú stenu s vodopádom, prejsť cez pohyblivé aquapontóny alebo aj zacvičiť aquaerobic s vodnými noodlami.


- Keltský saunový svet – jedinečný komplex 17 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr.

NOVINKA - ENERGIA SVETLA – infrasauna
TUATHA - tepidárium
OBETNÁ SVÄTYŇA - bylinková aromaterapia
JAZERO PREDKOV - perličková masáž nôh
LIPTOVSKÁ SAUNA - suchá sauna
SOĽNÁ SAUNA - soľná inhalácia 
PARNÝ KOTOL - parná inhalácia
ZLATÁ ŠTÔLŇA – tepidárium
KELTSKÁ SAUNA – sanárium
HVIEZDNY KÚPEĽ – whirlpool 
OHEŇ A ĽAD - vodná cesta
VODA ŽIVOTA - pitná voda 
TATRANSKÝ ĽAD – ľadopád
ĽADOVÝ SKOK - ochladzovací bazén 
BÚRKA BOHOV - masážna sprcha 
LETNÝ DÁŽĎ - masážna sprcha
ĽADOVÉ VEDRO – ochladzovací prúd vody

Tatra Therm Vital

Tatra Therm VitalTatra Therm Vital

          aquapark-sauna   aquapark-masaz-kamenmi
                            

Summer City - veľkolepý nafukovací svet - džungľa plná prekvapení - piráti, tigre, krokodíly, ...
- Jungle Slide - uteč tigrovi po šmýkačke
- Pirat Slide - na pirátskych vodách
- Karibik Hill - dostaneš sa na vrchol
- Bungee Run - kto dobehne ďalej
- Gladiators - rímske zápasenie o život
- Tiger Pool - ponor sa do loptičiek
- Sumo - vyskúšaj si zápas veľkých chlapov
- Kilimanjaro - zdolaj najvyšší africký vrch
- Tibetský rebrík - otestuj svoj balans na rebríkoch

Bubble City

Tropical Paradise
Od zimy 2012 sa začala výstavba novej budovy TROPICAL PARADISE, ktorá sa bude rozprestierať na podlažnej ploche o výmere 4 661 m2 / pre porovnanie, futbalové ihrisko má cca 4230m2/. Stavba v tvare morskej mušle bude svojou modernosťou rovnako tak zaujímavá z exteriéru aj z interiéru. Vo výstavbe sa používajú jedinečné materiály. Napríklad ako strešný plášť bude použitá strešná fólia, ktorá zaručí úplnú priehľadnosť.  Daný typ strešného plášťa ponúkne návštevníkom pri ležaní na lehátkach výhľad na prekrásnu okolitú scenériu Západných a Nízkych Tatier. Naviac, uvedená strešná fólia bude prepúšťať slnečné žiarenie, teda v Tatralandii sa budete môcť opaľovať aj v zime tak, ako by ste dovolenkovali niekde v trópoch.
Celý vnútorný priestor je riešený ako kúsok karibského tropického raja s priemernou teplotou 30°C a s originálnou tropickou flórou. V celom priestore bude množstvo živých paliem (s výškou do 10 metrov). Pod týmito palmami si každý nájde svoje zákutie na oddych. 4 moderné bazény s krištáľovo čistou vodou a s tropickou teplotou 32°C budú vybavené množstvom masážnych a zábavných atrakcií. Na osvieženie bude k dispozícii vodný bar s prípravou nápojov priamo do bazéna a nová reštaurácia ponúkne zákazníkom kulinársky zážitok s národnými i medzinárodnými chuťovkami.
Pre najmenších návštevníkov budú k dispozícii špeciálne atrakcie, ktoré by nemali chýbať v tropickom raji. Obrovská drevená pirátska loď bude oddeľovať relaxačnú zónu od zábavnej zóny. Neodmysliteľnou súčasťou bude aj šnorchlovací bazén, ktorý Vám poskytne pohľad na podmorský svet. Vo vlastnom oddelenom bazéne budú žiť svojím životom pestrofarebné morské rybičky a koraly, ktoré budete môcť sledovať zo šnorchlovacieho bazénu.

ŠPORTOVISKÁ
Babyland – veľké detské ihrisko je ideálnym miestom pre deti, s preliezačkami, nafukovacími hradmi, šmýkačkami, hojdačkami mostíkmi a pieskoviskami.

Šport Aréna – priestor na volejbal, beachvolejbal, futbal, stolný tenis
Adrenalín Zona – gladiátorsky ring, zlaňovanie, horolezecká stena a iné

                  tatralandia-aquapark-atrakcie-behtatralandia-aquapark-atrakcie-veza

FUNPARK
Funpark Tatralandia je súčasťou areálu Aquaparku Tatralandia, kde majú návštevníci aquaparku počas celej letnej sezóny bezplatný vstup. Odporúčame navštíviť a vyskúšať zábavu, na ktorú určite tak rýchlo nezabudnete. Safari train – jazda s vláčikom, s ktorým sa dostanete priamo medzi divoké šelmy, zebry, ale aj na gazdovský dvor. Dajte si súťaž, kto prejde za kratší čas zrkadlovým labyrintom, ktorý ani zďaleka nie je až taký jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá. Skočte si bezpečne do vzduchového vreca z výšky 10 m a prejdite na strelnicu, kde si vyskúšate nielen vzduchovku, ale aj streľbu z pravého keltského luku. Deti určite ocenia zábavu v interiérovom guličkovom hrade s množstvom šmýkačiek, rebríkov a miest na skrývačky v Kid´s Hall. A určite po všetkých aktivitách oceníte množstvo reštaurácii, ktoré Vám ponúkajú nielen národnú kuchyňu, ale aj množstvo iných chuťoviek z celého sveta.

 
SNOWARÉNA
- lyžiarsky minivlek
- snowtubing
- prírodná ľadová plocha
- snežný skúter
- jazdy na saniach za konským záprahom i snežným skútrom

Tatralandia Aquapark

Liptovský Trnovec

Liptovský Mikuláš

Slovensko

Ubytovanie

Cenník

Atrakcie

Tobogány

Bazény

Mapa

www.liptour.sk
liptour@liptour.sk
tel: 00421(0)44 / 551 41 41
fax: 00421(0)44 / 552 41 44