Holiday Village Tatralandia

Poloha Holiday Village Tatralandia: Ubytovací komplex domčekov a chatiek sa nachádza priamo pri areáli aquaparku Tatralandia, do ktorého majú hostia Holiday Village Tatralandia osobitný vstup. Holiday Village Tatralandia je vzdialená cca 4 km od centra mesta Liptovský Mikuláš.

Chatka A (4+1)
Na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť. V spoločenskej miestnosti je gauč, ktorý slúži ako prístelka. Na poschodí nájdete spálňu s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Každá chatka má balkón a letnú terasu s dreveným nábytkom.

Chatka B (3+1)
Chatky B sú samostatne stojace chatky, vďaka čomu si môžete dopriať viac súkromia. Každá chatka má svoju letnú terasu s dreveným nábytkom.  V jednopodlažnej chatke nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii máte aj plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. V spálni je umiestnená manželská posteľ, samostatné lôžko a skriňa.

Chatka C (7+1)
V chatkách C si môže dopriať pohodlie celá rodina. Ide o samostatne stojace chatky s letnou terasou s dreveným nábytkom, vďaka čomu si užijete súkromie, ticho a dokonalý relax. Priestranná chatka so 7 lôžkami je ideálna pre rodinnú dovolenku aj pre pobyt s priateľmi.

V chatke na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. Na prízemí sa nachádza aj plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. Poschodie pozostáva z dvoch spální. 3-lôžková izba ponúka klientom manželskú posteľ a jedno samostatne stojace lôžko. V 4-lôžkovej izbe nájdete manželskú posteľ a dve samostatné lôžka alebo 4 samostatne stojace lôžka.

Ubytovanie Holiday Village Tatralandia je tematicky rozdelená na 10 častí.

CENTRAL PARK 
Túto časť tvorí 40 štvormiestnych apartmánov, ktoré sa nachádzajú priamo za Arénou so záhradnou besiedkou, záhradným krbom a lavičkami. Zároveň je táto osada miestom, kde sa nachádza najviac športovísk – tenisové kurty, volejbalové a street-balové ihrisko, stolný tenis a ruské kolky. Jednoducho príjemné ubytovanie.

LIPTOVSKÁ DEDINA
poskytuje ubytovanie so 14-timi so 4-miestnymi bungalovmi, s lavičkami, ohniskom na opekanie a grilom s altánkom. V „Liptovskej dedine“ nájdete i drevené včelíny, drevený rebriňák, kaplnku, zvonicu i studňu. 

DETSKÝ SVET 
– do „Detského sveta“ vstúpite vstupnou bránou od Matelka. Rozprávkové pestrofarebné domčeky ponúkajú ubytovanie s 32 pestrofarebných domčekov apartmánového typu (4-miestne), ale i ihriská, preliezačky, hojdačky a krížový farebný altánok navodia nezabudnuteľnú rozprávkovú atmosféru.

U POĽOVNÍKA 
– šesť 8-miestnych stromovito rozmiestnených bungalovov v zálesáckom štýle ponúka pohodlné ubytovanie „U poľovníka“. V zálesáckej dedine sa nachádza niekoľko atrakcií z dreva – posed, odkiaľ môžete pozorovať dianie v okolí, krmítko, senník, ale i preskakovačky, kladina, vratký mostík, či hojdačka. Práve v osade „U poľovníka“ sa nachádza i volejbalové ihrisko.

INDIÁNSKA OSADA 
– je kruh 6 štvormiestnych bungalovov. Ubytovanie v indiánskom štýle s veľkým a pohodlným vigvamom pre dospelých, ako aj menším vigvamom pre deti a ohniskom. 

RYBÁRSKA ZÁTOKA 
– 7 trojmiestnych rybárskych chalúp s preliezkami, hojdačkami, dreveným altánkom, otvoreným ohniskom a vonkajším grilom tvoria „Rybársku zátoku“.

SKAUTSKÝ TÁBOR 
– „Skautský tábor“ tvoria dve do štvorca usporiadané osady, do ktorých vstúpite cez vstupné brány s vlajkami tej ktorej osady. Súčasťou „Skautského tábora“ je i balans mostík, stenopreliezka, rukoliezka, bradlá, kombizostava, skok sem skok tam a drevený altánok.

REMESELNÍCKY DVOR 
– osadu „Remeselnícky dvor“ tvorí 5 štvormiestnych a 6 osemmiestnych bungalovov s drevenými preliezkami, hojdačkami, pieskoviskami a lavičkami. Atmosféru dotvára i typické remeselnícke náradie debnárov, šindliarov, korytárov, hrnčiarov, kováčov, obuvníkov, olejkárov, pekárov a košíkarov.

ROMANTICKÁ ZÁHRADA 
– túto časť tvorí 18 4-miestnych apartmánov s romantickými farbami na fasádach apartmánov. V „Romantickej záhrade“ sa nachádzajú i drevené preliezky, hojdačky, pieskovisko a drevený altánok. 

U VINÁRA 
– vinohradnícku osadu tvorí 8 trojmiestnych bungalovov s nápaditými maľbami na fasádach a drevenými preliezkami, hojdačkami, lavičkami, vonkajšími sedeniami a terasami a otvorenými ohniskami.

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Polia označené * sú povinné

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení emailom.

CENNÍK

 
 1.1. – 31.12.2021
Apartmán pre 4 osoby s prístelkou (2 osoby) s raňajkami a vstupmi do aquaparkuod 90€
Bungalow pre 3 osoby s prístelkou (2 osoby) s raňajkami a vstupmi do aquaparkuod 94€
Bungalow pre 7 osôb s prístelkou (4 osoby) s raňajkami a vstupmi do aquaparkuod 177€

 

zakobagi Avatar

5 star rating   Family weekend Dear Mr. Bartolomiej!
Thank you for your review. Your points help us to improve our services. In the future, please do... viac

zakobagi 06/05/2018
Viktor K Avatar

5 star rating   Absolutely great! I have booked a bungalow for our family - me, my wife and our 7 yrs old son. We were... viac

Viktor K 26/01/2018
Tina Q Avatar

3 star rating   Good value We rented one of the chalets that was just right for the six of us. They either rent out on... viac

Tina Q 30/10/2017
kevind8209 Avatar

4 star rating   Perfect Family break We were there for a family weekend break, but unfortunately the Friday night did not be a very good sleep,... viac

kevind8209 16/10/2017
Walter W Avatar

4 star rating   Family friendly or couples fun Visited with my wife. Our lodge had 4beds. 2 singles out together and other 2. Bedroom is upstairs and have... viac

Walter W 18/09/2017
miep_11 Avatar

3 star rating   expensive We had a really nice cottage at the holiday park, nothing wrong with that. It was privately own, Chata Lucia... viac

miep_11 29/08/2017
so_ab932 Avatar

2 star rating   Holiday Village po slovensky Dobrý deň pani Balint,
ďakujeme za Vašu recenziu a hodnotenie pobytu. Úprimne a veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť počas Vášho... viac

so_ab932 01/01/1970
Martenzistor Avatar

3 star rating   Obrazky na nete robia dobry dojem ale... Skutocnost je ina ako na obrazkoch. Na nete vsetko vyzera prekrasne ale v skutocnosti nie. Byvali sme v... viac

Martenzistor 01/01/1970
Jaroslav Š Avatar

5 star rating   Pekne prostredie Pekna priroda, pekne prostredie, pekne chatky, ihriska pre deti, v blizkosti je zookontakt. V areali je aj minizoo. Vhodne pre... viac

Jaroslav Š 01/01/1970
RomanG17 Avatar

3 star rating   Veľkonočný relax Ubytovanie bolo vcelku dobré. Horšie je to so sprievodnými službami. Ak porovnám pobyt z roku 2009 a tohtoročný pobyt(2017), tak... viac

RomanG17 01/01/1970