Tropical Paradise

TROPICAL PARADISE predstavuje kúsok karibského tropického raja s priemernou teplotou 30°C a s originálnou tropickou flórou. V celom priestore rastie množstvo živých paliem (s výškou do 10 metrov), pod ktorými si každý nájde svoje zákutie na oddych. Reštaurácia PARADISO ponúka exotické aj tradičné jedlá, vynikajúce cestoviny, neodolateľné dezerty, čerstvé šaláty, ovocné štavy a bohatý sortiment nápojov. Najväčšia reštaurácia v areáli Tatralandie s kapacitou až 200 miest poskytuje excelentnú kuchynu a príjemné posedenie v prostredí komplexu TROPICAL PARADISE.

Celý TROPICAL PARADISE sa bude po dokončení rozprestierať na podlažnej ploche o výmere 4 661 m2 (pre porovnanie, futbalové ihrisko má cca 4230m2). Stavba v tvare morskej mušle je svojou modernosťou rovnako tak zaujímavá z exteriéru aj z interiéru. Vo výstavbe sa používajú jedinečné materiály. Napríklad ako strešný plášť je použitá strešná fólia, ktorá zaručí úplnú priehľadnosť. (Takáto priehľadná strešná fólia bola použitá na olympijskom plaveckom štadióne v Pekingu – známom ako „Vodná kocka“.) V našom prípade daný typ strešného plášťa ponúka návštevníkom pri ležaní na lehátkach výhľad na prekrásnu okolitú scenériu Západných a Nízkych Tatier. Naviac, uvedená strešná fólia prepúšťa slnečné žiarenie, teda v Tatralandii sa budete môcť opaľovať aj v zime tak, ako by ste dovolenkovali niekde v trópoch.

4 moderné bazény s krištáľovo čistou vodou a s tropickou teplotou 32°C budú, po dokončení druhej etapy výstavby, vybavené množstvom masážnych a zábavných atrakcií. Na osvieženie bude k dispozícii vodný bar s prípravou nápojov priamo do bazéna. Pre najmenších návštevníkov budú k dispozícii špeciálne atrakcie, ktoré by nemali chýbať v tropickom raji. Obrovská drevená pirátska loď bude oddeľovať relaxačnú zónu od zábavnej zóny. Neodmysliteľnou súčasťou bude aj šnorchlovací bazén, ktorý Vám poskytne pohľad na podmorský svet. Vo vlastnom oddelenom bazéne budú žiť svojím životom pestrofarebné morské rybičky a koraly, ktoré budete môcť sledovať zo šnorchlovacieho bazénu.

Zámerom TROPICAL PARADISE v Tatralandii je priniesť aj do stredu Európy kúsok prímorského sveta.

Príďte si užiť TROPICAL PARADISE, ktorý Vás za každého počasia odpúta od bežného, každodenného života a prinesie Vám zaručený oddych, zábavu i novú energiu.

Ubytovanie Liptov