UbytovanieUbytováníNoclegi

Ubytovanie

Penzion LimbaPENZIÓN LIMBA (cenník)
- Poloha Penzión LIMBA: penzión je vďaka svojej výbornej polohe - len 10 km od najväčšieho vodného parku TATRALANDIA a 20 km od thermalparku BEŠEŇOVÁ - veľmi obľúbené a vyhľadávané miesto sa strávenie letnej dovolenky v blízkosti aquaparkov.
- Ubytovanie Penzión LIMBA: penzión poskytuje ubytovanie v troch samostatných domov. V každom dome sa nachádza 8 dvoj alebo trojlôžkových izieb s príslušenstvom, rádiom, telefónom a TV. Raňajky sú podávané v jedálni s krbom (každý dom má svoju vlastnú raňajkovú miestnosť).a príjemné posedenie ponúka i denný bar s letnou terasou.
- Stravovanie Penzión Limba: penzión ponúka možnosť raňajok, ktoré sú servírované formou bufetu. Príjemné posedenie pri rôznych nápojoch alebo ľahkom občerstvení ponúka denný bar s letnou terasou. Penzión má vo svojom okolí 2 grily, ktoré ponúkajú hosťom stráviť príjmený večer alebo popoludnie pri grilovaní.
- Športové vybavenie a relax Penzión Limba: masážny bazén - whirlpool so saunou, masáže, stolný tenis a detský kútik. Súčasťou penziónu je i vonkajšie ihrisko vhodné na rôzne športové aktivity – futbal, street ball, volejbal,… a pre deti detské ihrisko s preliezkami, pieskoviskom, hojdačkami….
.
rezervuj ubytovanie >

Apartmány Limba - Demänovská dolina - Jasná - Nízke TatryAPARTMÁNY LIMBA (cenník)
- nové, príjemné a kvalitné apartmánové ubytovanie. Príďte a buďte očarení, ako v lete tak aj v zime.
- Lokalita Apartmány Limba: apartmány sa nachádzajú v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier len 10 km od najväčšieho vodného parku TATRALANDIA, 20 km od termálneho parku BEŠEŇOVÁ a 8 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku - Jasná Nízke Tatry
- Popis ubytovania: apartmánový komplex pozostáva zo 6 apartmánov, ktorý ponúka  ubytovanie v jednospálňových suitoch (2+2) a dvojspálňových apartmánoch 3+2 a 4+2.
Suite 2+2
má 1 miestnosť s manželskou posteľou, gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa a WC.
Apartmán 3+2
má 1 miestnosť s jednou manželskou a jednou samostatnou posteľou, 1 miestnosť s gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa a WC.
Apartmán 4+2
má 1 miestnosť s manželskou posteľou, 1 miestnosť s dvoma oddelenými posteľami a 1 miestnosť s gaučom, kuchynským kútom, kúpeľňa a WC.
- kompletne vybavený kuchynský kút - umývadlo, mikrovlnka, dvojplatnička, chladnička, varná kanvica
- niektoré apartmány majú vlastný balkón
Pre deti:
detské ihrisko s preliezkami, pieskoviskom a hojdačkami, šípky, ohnisko s posedením pri grile
rezervuj ubytovanie >


Apartmány JasnáAPARTMÁNY JASNÁ (cenník)
- apartmánový komplex pozostávajúci zo 18 apartmánov je situovaný v Nízkych Tatrách v Jasnej len cca 20 km od aquaparku Tatralandia.
- apartmánový komplex ponúka ubytovanie v jedno 2+1 a dvojspálňových 5+2 apartmánoch s celkovou kapacitou 97 lôžok. Dvojspálňové apartmány majú dve spálne, veľkú spoločenskú miestnosť s kompletne vybavenou kuchynkou, rozvodom TV, WC a kúpeľnou so sprchou. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto.
- v komplexe Aparmánov Jasná sa nachádza štýlová reštaurácia,snowboardová škola a požičovňa lyžiarského materiálu.
- Apartmány Jasná sú novopostavené apartmány a svojou vybavenosťou a kvalitou služieb spĺňajú kritéria najnáročnejších klientov.
rezervuj ubytovanie >

Penzión MaraPENZIÓN MARA ** / LIPTOVSKÝ TRNOVEC (cenník)
- je situovaný na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara, cca 1,5 km od vodného parku Aquapark Tatralandia a 4 km od Liptovského Mikuláša.
- Penzión Mara poskytuje ubytovanie v 11 izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, TV a balkónom. Niektoré izby majú možnosť jednej alebo dvoch prístelok.
- Príjemné ubytovanie si môžete spríjemniť v útulne zariadenej hotelovej reštaurácii, dennom bare alebo na letnej slnečnej terase.
- Na oddych a relax je Vám k dispozícii posilňovňa, sauna, whirpool, šípky, biliard, stolný tenis, tenis, golfový odpalový trenažér a detské preliezky.
rezervuj ubytovanie >

hotel-thermal_150HOTEL BEŠEŇOVÁ *** / BEŠEŇOVÁ (cenník)
Lokalita: hotel sa nachádza v obci Bešeňová (12 km od Ružomberku) a je súčasťou vodného parku Bešeňová.
Ubytovanie: v hoteli sa nachádza 21 štýlovo zariadených dvojlôžkových izieb (možnosť prístelky) a 7 apartmánoch. Všetky izby a apartmány sú vybavené kúpelňou, TV, trezorom, telefónom, rádiom, chladničkou, interntetovou prípojkou. Niektoré izby majú balkón.
Stravovanie: široký výber domácej a medzinárodnej kuchyne ponúka hotelová reštaurácia, z ktorej je priamy výhľad do termálnych prameňov.
Športové vybavenie a relax: vonkajšie a vnútorné bazény, vítálny svet, relax centrum
rezervuj ubytovanie >

Penzión Fontána *** - Bešeňová - LiptovPENZIÓN FONTÁNA *** / BEŠEŇOVÁ (cenník)
- sa nachádza v obci Bešeňová, ktorá je známá termálnym kúpaliskom
- Penzión Fontána Vám ponúka ubytovanie v 25tich nadštandardne vybavených izbách, ktoré sú vybavené kúpelňou so sprchovým kútem, WC, TV so satelitným príjmom a minichladničkou. Niektoré izby majú možnosť prístelky.
- Na slovenských špecialitách, ale i na mezinárodnej kuchyni, si môžete pochutnať v reštauráci a v letnom období i na letnej terase s grilom. V Penzióne Fontána môžete ochutnať i pravú taliansku pizzu pripravovanú priamo pred Vašimi očama. Príjemné posedenie poskytuje aj zimná záhrada.
- Vo voľnom čase si môžete odpočinúť a načerpať energiu v novo vybudovanom Wellness svete alebo vyskúšať svoju golfovú zručnosť na golfovom simulátore.
rezervuj ubytovanie >


hotel-mnich_150HOTEL MNÍCH *** / BOBROVEC (cenník)
Lokalita: hotel leží v blízkosti obce Bobrovec, cca 10 km od vodného parku TATRALANDIA.
Ubytovanie: ubytovanie je možné v hotelových izbách (kúpelňa s WC, SAT TV a telefón) s kapacitou 46 pevných lôžok a 20 prísteliek a v zruboch s kapacitou 25 lôžok (prízemie-soc. zariadenie, spoločenská miestnosť, poschodie – 1 x dvojlôžková izba, 1 x trojlôžková izba).
Stravovanie: hotelová reštuarácia (miestne špeciality, jedlá medzinárodnej kuchyne), „Pustovňa Starého Mnícha“ (grilované špeciality), „Humno“ (liptovské hody).
Športové vybavenie a relax: vírivo-masážny bazén, sauna, tenisový kurt, maxi šachy, požičovňa bicyklov a lyží.
rezervuj ubytovanie >

hotle-sojka_150HOTEL SOJKA *** / MALATÍNY (cenník)
Poloha: hotel sa nachádza v blízkosti aquaparku TATRALANDIA a termálneho parku BEŠEŇOVÁ, v obci Malatíny.
Ubytovanie: hotel je postavený v typickom slovenskom štýle s 20 izbami a celkovou kapaciotou 63 lôžok. V každej izbe sa nachádzajú: nočné stolíky s nočnými lampami, šatník a polica na kufre, písací stôl s lampou, kreslá, satelitný TV a DVD/video kanál, telefón, trezor, sprcha, toaleta, fén, turistické informácie. Služby
Stravovanie: hotelová reštaurácia, bar a zimná záhrada.
Športové vybavenie a relax: bazén s vyhrievanou vodou (od polovice mája do polovice septembra), saunu, detské ihrisko...
rezervuj ubytovanie >

rybarska-osada_150RYBÁRSKA OSADA / LIPTOVSKÁ SIELNICA (cenník)
Lokalita: chatová osada je situovaná v tesnej blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara, pri obci Liptovská Sielnic, len 4 km od vodného parku TATRALANDIA a 6 km od thermalparku BEŠEŇOVÁ.
Ubytovanie: v chatovej osade sa nachádza 5 samostatných 2 podlažných chát s kapacitou 8 pevných lôžok + 2 prístelky / chata a centrálna budova. Prízemie: vchod s predsieňou, spoločenská miestnosť s krbom, SAT TV, kúpelňa, kompletne vybavená kuchyňa, jedálenský kút, terasa – možnosť grilovania. Poschodie – 2 dvojlôžkové izby (4 pevné lôžka) a 1 štvorlôžková izba, všetky izby majú balkón, kúpelňa.
Športové vybavenie a relax: sauna, požičovňa horských bicyklov, rybárskych motorových člnov, zapožičanie grilu, lyžiareň.
rezervuj ubytovanie >


UBYTOVANIE V HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA

Liptovská dedinaLIPTOVSKÁ DEDINA
poskytuje ubytovanie so 14-timi so 4-miestnymi bungalovmi, s lavičkami, ohniskom na opekanie a grilom s altánkom. V „Liptovskej dedine“ nájdete i drevené včelíny, drevený rebriňák, kaplnku, zvonicu i studňu. (cenník)
rezervuj ubytovanie >

Central Park TatralandiaCENTRAL PARK
- túto časť tvorí 40 štvormiestnych apartmánov, ktoré sa nachádzajú priamo za Arénou so záhradnou besiedkou, záhradným krbom a lavičkami. Zároveň je táto osada miestom, kde sa nachádza najviac športovísk – tenisové kurty, volejbalové a street-balové ihrisko, stolný tenis a ruské kolky. Jednoducho príjemné ubytovanie. (cenník)
rezervuj ubytovanie >

Detský svet TatralandiaDETSKÝ SVET
- do „Detského sveta“ vstúpite vstupnou bránou od Matelka. Rozprávkové pestrofarebné domčeky ponúkajú ubytovanie s 32 pestrofarebných domčekov apartmánového typu (4-miestne), ale i ihriská, preliezačky, hojdačky a krížový farebný altánok navodia nezabudnuteľnú rozprávkovú atmosféru. (cenník)
rezervuj ubytovanie >

U poľovníka TatralandiaU POĽOVNÍKA
- šesť 8-miestnych stromovito rozmiestnených bungalovov v zálesáckom štýle ponúka pohodlné ubytovanie „U poľovníka“. V zálesáckej dedine sa nachádza niekoľko atrakcií z dreva – posed, odkiaľ môžete pozorovať dianie v okolí, krmítko, senník, ale i preskakovačky, kladina, vratký mostík, či hojdačka. Práve v osade „U poľovníka“ sa nachádza i volejbalové ihrisko. (cenník)
rezervuj ubytovanie >

Indiánska OsadaINDIÁNSKA OSADA
- je kruh 6 štvormiestnych bungalovov. Ubytovanie v indiánskom štýle s veľkým a pohodlným vigvamom pre dospelých, ako aj menším vigvamom pre deti a ohniskom. (cenník)
rezervuj ubytovanie >Rybárska osada TatralandiaRYBÁRSKA ZÁTOKA

- 7 trojmiestnych rybárskych chalúp s preliezkami, hojdačkami, dreveným altánkom, otvoreným ohniskom a vonkajším grilom tvoria „Rybársku zátoku“. (cenník)
rezervuj ubytovanie >Skautský tábor TatralandiaSKAUTSKÝ TÁBOR
- „Skautský tábor“ tvoria dve do štvorca usporiadané osady, do ktorých vstúpite cez vstupné brány s vlajkami tej ktorej osady. Súčasťou „Skautského tábora“ je i balans mostík, stenopreliezka, rukoliezka, bradlá, kombizostava, skok sem skok tam a drevený altánok. (cenník)
rezervuj ubytovanie >

Remeselnícky dvor TatralandiaREMESELNÍCKY DVOR
- osadu „Remeselnícky dvor“ tvorí 5 štvormiestnych a 6 osemmiestnych bungalovov s drevenými preliezkami, hojdačkami, pieskoviskami a lavičkami. Atmosféru dotvára i typické remeselnícke náradie debnárov, šindliarov, korytárov, hrnčiarov, kováčov, obuvníkov, olejkárov, pekárov a košíkarov. (cenník)
rezervuj ubytovanie >

Romantická ZáhradaROMANTICKÁ ZÁHRADA
- túto časť tvorí 18 4-miestnych apartmánov s romantickými farbami na fasádach apartmánov. V „Romantickej záhrade“ sa nachádzajú i drevené preliezky, hojdačky, pieskovisko a drevený altánok. (cenník)
rezervuj ubytovanie >


u-vinara_1000U VINÁRA
- vinohradnícku osadu tvorí 8 trojmiestnych bungalovov s nápaditými maľbami na fasádach a drevenými preliezkami, hojdačkami, lavičkami, vonkajšími sedeniami a terasami a otvorenými ohniskami. (cenník)
rezervuj ubytovanie >

Tatralandia Aquapark

Liptovský Trnovec

Liptovský Mikuláš

Slovensko

Ubytovanie

Cenník

Atrakcie

Tobogány

Bazény

Mapa

www.liptour.sk
liptour@liptour.sk
tel: 00421(0)44 / 551 41 41
fax: 00421(0)44 / 552 41 44