Apartmány LIMBA

Poloha Apartmány LIMBA: apartmány sa nachádzajú v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier len 10 km od najväčšieho vodného parku TATRALANDIA, 20 km od termálneho parku BEŠEŇOVÁ a 8 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Nízke Tatry

Ubytovanie Apartmány LIMBA: apartmánový komplex pozostáva zo 6 apartmánov, ktorý ponúka  ubytovanie v jednospálňových suitoch (2+2) a dvojspálňových apartmánoch 3+2 a 4+2.
Suite 2+2
má 1 miestnosť s manželskou posteľou, gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa a WC.
Apartmán 3+2
má 1 miestnosť s jednou manželskou a jednou samostatnou posteľou, 1 miestnosť s gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa a WC.
Apartmán 4+2
má 1 miestnosť s manželskou posteľou, 1 miestnosť s dvoma oddelenými posteľami a 1 miestnosť s gaučom, kuchynským kútom, kúpeľňa a WC.
– kompletne vybavený kuchynský kút – umývadlo, mikrovlnka, dvojplatnička, chladnička, varná kanvica
– niektoré apartmány majú vlastný balkón

Vybavenie Apartmány LIMBA: detské ihrisko s preliezkami, pieskoviskom a hojdačkami, šípky, ohnisko s posedením pri grile

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Polia označené * sú povinné

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení emailom.

CENNÍK

  
 22.4. – 28.6.201928.6. – 1.9.2019
Štúdio 2+256€76€
Apartmán 2+2 (4 osoby)68€85€
Apartmán 4+2 deti90€130€